Matura
Dla rodziców
Rekrutacja
Ankiety
Ważne linki
Login: Hasło:

FAQ - Najczęściej zadawane pytania
1. Nie mogę się zarejestrować
2. Niektóre elementy na stronie nie działają
3. Niektórych informacji nie ma
4. Znalazłem błąd na stronie
5. Chciałbym się skontaktować z adminem, jak mogę to zrobić?
6. Jak zgłosić nadużycie?
7. Problem z miejscem na serwerze
8. Problem z ściągniem plików
9. Nie mogę się zalogować
10.

Nie mogę się zarejestrować

Rejestracja na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu z wiadomych powodów wymaga potwierdzenia rejestracji i akceptacji konta przez administratorów. Jeżeli dane, które podałeś przy rejestrowaniu się nie spełniły wymogów, konto zostało odrzucone i potrzebna jest kolejna rejestracja.
Niektóre elementy na stronie nie działają

Niewszystkie elementy strony został ukończone wraz z jej umieszczeniem na serwerze, przez co niektóre podstrony mogą nie działać prawidłowo. Jeżeli jednak jest to błąd popełniony przy tworzeniu strony prosimy o poinformowanie osób odpowiedzialnych za wizerunek strony w internecie
Niektórych informacji nie ma

Najprawdopodobniej nie zostały jeszcze umieszczone na stronie, lub po prostu nie zostaną tam umieszczone. Jeżeli informacje, których nie ma na stronie są pilnie potrzebne prosimy o kontakt z administratorem.
Znalazłem błąd na stronie

Na pewno są błędy, więc prosimy zgłaszać administratorowi, jeżeli jakieś zostały zauważone ;).
Chciałbym się skontaktować z administratorem strony, jak mogę to zrobić?

Z administratorem można skontaktować sie za pomocą forum, poczty na stronie lub komunikatorem gg (3522402). W zakładce "Kontakt" istnieje możliwość wysyłania maili do administratorów.
Chciałbym zgłosić nadużycie

Nadużyciem jest przekroczenie regulaminu strony, szkoły, lub aktualnie obowiązującego prawa. Aby skontaktować się administratorami w tej sprawie, należy użyć formularzu w zakładce Kontakt, lub napisać na pocztę w przypadku zarejetrowanych użytkowników.
Mam problem z miejscem na serwerze

Każdy zarejestrowany użytkownik posiada do dyspozycji 10mb miejsca na serwerze z ograniczeniem na 60 plików. Rozmiar jednego pliku nie może przekraczać 1mb. Jeżeli występują problemy z obsługą systemu plików, należy zgłosić się do administratora.
Problem ze ściąganiem plików

Serwer strony ubsługiwany jest przez system operacyjny Mac OS X, z racji czego niektóre elementy służące do pobrania mogą niekooperować z systemami Windows, lub Linux. Wszystkie takie przypadki należy zgłosić administratorowi.
Nie mogę się zalogować

Jeżeli założyłeś przed chwilą konto, to jest ono nieaktywne, dopóki administratorzy nie potwierdzą twojej autentyczności - stąd mogą wystąpić nieudane próby logowania. Jeżeli jednak posiadasz aktywowane konto, a aktualnie nie możesz się zalogować, skorzystaj z zakładki Kontakt i napisz do administratorów w celu naprawienia błędu.