Dziewczyny z Andersa na III miejscu w powiecie

Dnia 26 lutego 2016 roku zostaliśmy zaproszeni przez ZSP w Drawsku Pomorskim na Turniej Piłki Siatkowej o Mistrzostwo Powiatu Drawskiego kategorii dziewcząt w ramach wojewódzkiej Licealiady. Opiekunem zespołu był Pan Robert Olechowski, nauczyciel wychowania fizycznego. Grę zaczęliśmy od meczu ze szkołą z Czaplinka, który przegraliśmy po walce 2:0. drugi mecz zagraliśmy z szkoła z Drawska Pomorskiego. Mecz niestety nie zakończył się po naszej myśli i doznaliśmy kolejnej porażki 2:0. W rywalizacji miedzy szkołami z Czaplinka i Drawska Pomorskiego lepsza okazała się szkoła z Czaplinka, pokonując swoich przeciwników 2:1. ZSP z Czaplinka będzie reprezentował nasz powiat w rozgrywkach regionalnych. Oto klasyfikacja końcowa :

I miejsce – ZSP Czaplinek

II miejsce – ZSP Drawsko Pomorskie