Matura
Dla rodziców
Rekrutacja
Ankiety
Ważne linki
Login: Hasło:


GŁÓWNE ZAŁOŻENIA

1). Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

2). Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tej strony mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

3).Skrypt tej strony wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania ze strony. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla wysyłania newsletteru oraz dla umożliwienia administratorowi i moderatorom kontatkowania się z użytkownikiem.
REGULAMIN POBOCZNY

1). Strona Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu jest przedsięwzięciem dobrowolnym o charakterze niekomercyjnym. Ma za zadanie dostarczać informacji związanych z ZSP Anders. Wszystkie dane na niej zamieszczone podlegają ochronie praw autorskich, z racji czego zabrania się ich kopiowania w większej skali bez wiedzy osób odpowiedzialnych za stronę.

2). Korzystanie ze strony ZSP Anders oznacza akceptację regulaminu szkoły, oraz prawa polskiego, przez co wiąże się z realnymi konsekwencjami za nadużycia wynikające z użytkownia strony.

3). Zabrania się używania obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem.

4). Kopiowanie skryptów oraz elementów o charakterze technicznym bez wiedzy i zgody administratora zabronione.