Matura
Dla rodziców
Rekrutacja
Ankiety
Ważne linki
Login: Hasło:

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
PRZYGOTOWUJĄCE DO MATURY
I EGZAMINÓW POTWIERDZAJĄCYCH
KWALIFIKACJE ZAWODOWE


Lp.

Przedmiot

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin

Nr.sali

1

Język polski

Beata Miszewska-Kozłoaska

Środa godz. 1330
Czwartek godz. 13
30

12

2

Język polski

Danuta Ługowa

Czwartek godz. 1430

11

3

Język angielski

Aleksandra Lezler-Leszczełowska

Poniedziałek godz. 800
Czwartek godz. 14
25

20

4

Język angielski

Anna Luc

Piątek godz.1235

14

5

Język niemiecki

Aleksandra Jurasz-Kozieł

Poniedziałek godz. 800

16

6

Język niemiecki

Lidia Tauscher


10

7

Historia

Małgorzata Lezler

Czwartek godz. 1330

22

8

Matematyka

Andrzej Pokrzywnicki

Środa godz. 1245

3

9

Matematyka

Jadwiga Jóźwiak

Wtorek godz. 800 i 1340

5

10

Fizyka

Anna Mnichowicz

Wtorek godz.1430

6

11

Chemia

Bogusława Jarosz

Czwartek godz.1430

9

10

Biologia

Małgorzata Pocentek

Wtorek godz. 800

21

11

Geografia

Robert Żołynia

Wtorek 1430

23

13

Wiedza o społeczeństwie

Małgorzata Lezler

Poniedziałek godz. 1330

22

14

Przedmioty zawodowe Technikum Budowlane

Stanisław Kacianowski

Czwartek 1515

4

15

Przedmioty zawodowe
ZSZ

Bernarda Modrzakowska

Środa godz. 1610

13

16

Przedmioty zawodowe
ZSZ

Grażyna Wanecka

Piątek 1515

13





















KOŁA ZAINTERESOWAŃ


Lp.

Forma zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin

Nr.sali

1

Koło regionalne

Małgorzata Lezler

Środa godz. 1515

22

2

Koło fizyczne

Anna Mnichowicz

Poniedziałek godz. 1515

6

3

Koło chemiczne

Bogusława Jarosz

Środa godz.1430

9

4

Zajęcia sportowe
biegi na orientacje

Jan Macul

Sobota godz.1000

w terenie

5

Zajęcia sportowe
unihokej, piłka nożna

Marcin Wiliński

Środa godz.1500

hala

6

Zajęcia sportowe
Piłka koszykowa, piłka ręczna,
sporty obronne

Włodzimierz Rutkowski

Wtorek godz.1515

hala

7

Zajęcia sportowe
unihokej

Robert Olechowski

Środa godz. 1500

hala




ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE


Lp.

Forma zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin

Nr.sali

1

Matematyka klasa IV

Andrzej Pokrzywnicki

Wtorek godz. 1340

3

2

Matematyka klasa I ZSZ

Wioletta Ślączka

Wtorek godz. 1330

8


3

Matematyka klasa II ZSZ

Wioletta Ślączka

Piątek godz. 1235

8


4

Język niemiecki klas I

Aleksandra Jurasz-Kozieł

Środa godz. 800

biblioteka